RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBARƏK OLSUN!
Avtomobil Səyyar Klinikasının tibbi aksiyası 1 saylı Sağlamlıq İmkanları Məhdud Uşaqlar üçün Sosial Xidmət Müəssisəsində həyata keçirilib.
NOVRUZ BAYRAMINIZ MÜBARƏK OLSUN!
12-13 mart 2025-ci il tarixlərində Səyyar Klinikanın vasitəsilə Cəbrayıl şəhərində əhali üçün oftalmoloji tibbi müayinələr keçirilib.
8 MART QADINLAR GÜNÜNÜZ MÜBARƏK!
6-7 mart 2025-ci il tarixlərində Akademik Zərifə Əliyeva adına Milli Oftalmologiya Mərkəzinin Avtomobil Səyyar Klinikası Azərbaycan Tibb Universitetində növbəti tibbi aksiyasını həyata keçirir
12-13 mart 2025-ci il tarixində Akademik Zərifə Əliyeva adına Milli Oftalmologiya Mərkəzinin Avtomobil Səyyar Klinikası növbəti tibbi aksiyasını azad olunmuş torpağımız Cəbrayıl rayonunda keçirəcək
6-7 mart 2025-ci il tarixlərində Akademik Zərifə Əliyeva adına Milli Oftalmologiya Mərkəzinin Avtomobil Səyyar Klinikasının növbəti tibbi aksiyası Azərbaycan Tibb Universitetində həyata keçiriləcək
Bütün hüquqlar qorunur © 2018 EYE.GOV.AZ.